TÜRKİYE’DEKİ KARAVAN KONSEPTLİ OTELLER

Karavanda kalma ya da yaşama konusunda tereddütleriniz varsa, karavan almadan da konaklama deneyimi yaşayabilirsiniz. Nasıl mı? Hem yurtiçinde, hem yurtdışında karavan konseptleriyle konaklama hizmeti veren bir çok otel ya da glamping sayesinde! En beğendiğimiz alternatifleri sizin için aşağıda derledik. Ayrıntılı bilgi için başlıklara tıklamanız yeterli..

Mona Glamping Caravan Suites

İzmir Sığacık’ta bulunan bu sevimli mekanda 5 farklı tarzda karavan yer alıyor: Country, Classy, Rustic, Retro, Hygge. Seçeceğiniz karavanların birinde konaklayabilirsiniz? Ancak söyleyelim, yoğun talepten dolayı, genelde yer bulmak zor olabiliyor..

Bozcaada Adaperest

Bozcaada’da da böyle bir alternatifimiz var! Ancak buraya ulaşmak için araç şart.. Bir de daha çok, herkesten uzakta kafa dinlemelik, ruh beslemelik bir yer..

Cunda Doğa Karavan Hotel (Cunda Fora Glamping)

Glamping konseptiyle hizmet veren bu mekanda, hem bungalow hem karavan alternatifi mevcut..

Mola Cunda Glamping Caravan

Cunda’da bir otel Mola Cunda. Ancak glamping çadırı ve karavan konaklama alternatifleri de mevcut. Zeytin ağaçları arasında bir karavan deneyimi isteyenler için..

Pingala Camp

İzmir Karaburun’da, denize 100 metre mesafede yer alan bu kamping’te glamping çadırlar ve 7 adet karavan mevcut.

Lipsos Hotel 

Yine İzmir Karaburun’da bulunan bu otelde, denize sıfır bir karavanda konaklama yapmanız da mümkün.

 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:

Türkiye’deki en iyi 10 glamping mekanı yazımız için buraya tıklayın!

Diğer glamping alternatifleri yazımız için buraya tıklayın!

Kendi karavanını almak isteyenler! Karavan çeşitlerini, avantaj ve dezavantajlarını anlattığımız yazımız için buraya tıklayın!